Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy hogyan kell beállítani egy Netgear D1500 routert?

Figyelt kérdés

Próbáltam az alábbi linkek szerint de semmi


1- [link]


2- [link]


A számitógép és a router között van kapcsolat



kép- [link]


ha az egyes link alapján járok el akkor a képen látható a 2 től balra nem fog világitani

de viszont eltünik a modem hiba.


végig próbáltam az összes lehetőséget még az ipv6 beállítást is.

email cim és jelszó be volt irva.(Orange vezetékes netem van)


Van valakinek esetleg ilyen routere akinek működik ?



2016. okt. 18. 15:16
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Ez a szolgáltató nincs jelen Magyarországon, így semmit sem tudok róla, hogy milyen netet szolgáltat.


A router meg nem egy szerencsés választatás. Van benne integrált ADSL modem, de egyéb más internethez, modemekhez is lehet kötni, mert az egy LAN portja egyben WAN port is.

Ezek összességében kicsit megbonyolítják a beállítását is.

Ami nagyon fontos infó lenne, az az hogy milyen technológiát használ ez a szolgáltató? Telefonkábelen jön be az internet? Van valamilyen modem is amit ő hozott? Ha igen, annak mi a típusa?

2016. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen telefon kábelen ès nincs semmi más vagyis csak annyi amennyi a rajzon is van a bekötés ről.
2016. okt. 19. 17:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Az 1 rajzon internet->microfilter->router->pc.stb.
2016. okt. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!