Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akinek van youtube csatornája,...

Akinek van youtube csatornája, azok azt a sok videót nem őrizgetik külön a gépükön, igaz?

Figyelt kérdés

Tehát törlik és csak a youtube-on lesz meg nekik?

De ott örökre megmaradnak? Úgyértem nem veszlik el véglegesen egyszer? Mert ha pl kedves videókról van szó, ami emlék, azt nem lenne jó elveszteni...



2016. okt. 19. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Családi felvételeket, emléket nem teszünk youtube-ra.

2. Miért ne tarthatná meg a videókat valaki?

3. Van olyan, hogy a: nagy méertű hdd b: DVD lemez c: felhő tárhely

2016. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ami kedves emlék videó azt nem tölteném fel oda.. és nem, nem garantált hogy nem törlik ha úgy döntenek hogy valamilyen szabálynak nem felelt meg a videó..
2016. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eleve személyes, emlékjellegű videókat nem is töltünk fel. Privát megtekintéssel sem. Max felhőben érdemes tárolni.

Csak youtube-on meg nem érdemes a jövőre alapozni, hogy mindig megmarad, mert ahogy már írták előttem, később is találhatnak benne kivetnivalót (pl. szerzői jogok miatt), és törölhetik.


Ha valami fájl fontos, azt az ember jobb esetben több helyen őrzi. Felhőben, belső HDD-n, külső HDD-n. (Én pl. a személyes képeket, videókat felhőben, 2 db külső HDD-n és 1 gépen is tartom, mert jobb biztosra menni. Vesztettem már el váratlanul sok fontos dolgomat, mert meghalt a külső adathordozó, amin volt.)

2016. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ha már több éve fent van, akkor csak ott marad nem? Azt már elfogadták akkor és nem törlik, gondolom.

Nem családi felvételekre gondolok! Bármi kedves lehet valakinek, bármilyen videóról van szó.... A kérdésem lényege az, hogy letörlik e a gépükről, miután feltették? Azért hogy ne foglaljon helyet a gépén.

Pl egy game-er videós, akinek van több 100 videója

2016. okt. 19. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Van Youtube csatornám, nem játékokkal kapcsolatos, de igen nagyméretű, 1080p-s, illetve manapság WQHD felvételeket készítek, jó minőségben. Sosem törlöm őket, mert bármikor kellhet, meg jó, hogy nem kell mindig felmenni a Youtube-ra, ha én ki akarok keresni valamit a fájlok közül.


Megtartom a forrásfájlokat, a projekteket és a végeredményt, a kész videókat is.

2016. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer töröltem a nyers videókat.

Egy héttel később meg is bántam.

2020. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!