Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék rendelni erről...

Hogyan tudnék rendelni erről az oldalról, Magyarországra?

Figyelt kérdés
Van egy észt oldal, ahonnét szeretnék rendelni. ( [link] Mivel a rendelésnél csak Észtországon belül lehet, ezért találtam egy olyan lehetőséget, hogy e-mailban küldjem el nekik adatokat a rendelésről, gondolom a címemmel, meg stb. ( [link] Írtam is nekik egy e-mailt angolul, hogy lehetséges-e Magyarországra rendelni. Kb 2 hónapja írtam, azóta nem válaszoltak. Szerintetek azért nem, mert csak a rendeléssel foglalkoznak és kérdésekre nem válaszolnak, vagy csak várjak még? Mert akkor következő lépésbe elküldeném nekik az adataimat, csak azt nem tudom, hogy pontosan mit. (név, cím, kiválasztott termékek, esetleg bankszámlaszám). Még soha életembe nem vásároltam az internetről, és nem tudom ilyen esetekben hogyan fizetek például, vagy hogy csak Pestre szállítják, vagy Pécsre is lehetséges. Hova kell érte menni? Vagy kihozzák? Kiszállítási díj mennyi kb, 2000 km-re? Hogyan tudnám ezt lebonyolítani?

2016. okt. 20. 12:43
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:

Szerintem nem akarnak ide szállítani, így nem is foglalkoznak a kérdéssel. Én egyszer Romániából akartam rendelni, szintén csak kérdéssel kezdtem. Találtam egy magyar nevű csókát a dolgozók közt email címmel, de az sem válaszolt.

Nem tudom mit akarhatsz onnan rendelni, de a szállítás majd többe kerül mint a termékek amiket láttam. Valószínű ezért sem foglalkoznak vele vagy mert nincs olyan partnercégük, aki külföldre szállítana.

2016. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írj nekik még egy emailt, lehet, hogy csak elkeveredett.

Az email-nek tartalmaznia kell, hogy mit rendelnél (link) és, hogy melyik országba.

Ilyen esetben PayPal-al vagy banki átutalással fogsz fizetni, és házhoz szállítják. Az át függ a távolságtól és a csomag méretétől/súlyától. 25-50 EUR között bármennyi lehet.


Ha rájuk írsz és ismét nem válaszolnak akkor csak az a lehetőség marad, hogy "csomagtovábbító" szolgáltatással rendeled.

Ez úgy működik, hogy megrendeled egy címre országon belül. Oda kiszállítják (viszonylag olcsón). Ezután te a csomagtovábbító szolgáltatáson keresztül kiválasztod a saját címedet, elutalod a szállítási költséget majd ők küldik házhoz.

2016. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!