Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fizetem a UPC-it, hogy legyen...

Fizetem a UPC-it, hogy legyen internet. Ettől függetlenül, van mobilnet előfizetésem is. A probléma, hogy a laptop nem csatlakozik rá az albéreltben az inernethez, csak ha bedugom az usb?! Kütyüt. A két internet elérhetőség kizárja egymást?

Figyelt kérdés
Sajnos, nem vagyok tájékozott a támában, keverem a szezonta fazonnak. Ruther, vagy Usb csatlakozó..ezt se tudom. Vagy kellett volna telepíteni a laptpra a UPC-t? Aki ért, mi a problémám, megksöszönöm a segítséget, ugyani, ezek szerint valamelyik szolgáltatás fölösleges. Ha elhagyom a lakást, akkor is akarom fogni a laptopon a netet. ezért van a mobilnet.

2016. okt. 25. 19:09
 1/3 CspCsj ***** válasza:

A UPC weboldalán találhatsz videókat is:

[link]

A legelsőt nézd végig, abban minden lényeges lépés benne van. Ha mégsem működne, akkor ez alapján meg tudod írni, hogy hol akadtál el.


Megj.:

Ha nem találnád, akkor erre a videóra gondoltam: https://www.youtube.com/watch?v=bTA-8CK9UDM

2016. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Vagy felhívhatod a UPC ügyfélszolgálatot, ott pont ilyen kérdésekre is fel vannak készülve.

2016. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! szép napot!
2016. okt. 26. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!