Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik az nCore?

Miért nem működik az nCore?

Figyelt kérdés

Maga az oldal bejön, le is tudom tölteni a fájlokat, de uTorrent-ben megnyitva már nem tölti, "Peerek keresésé"-nél megakad.

Mit csinálok rosszul?

Jópár éve működik csak most 1 hónapja nem.

Előre is köszi! :)



2016. okt. 26. 20:16
 1/6 meszike91 ***** válasza:
3%

Próbáld ki deluge-al vagy qbittorrent-el!


Az utorrent egy hulladék.

2016. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Ki fogom próbálni!

Igen sejtettem,hogy azzal lesz a gond, csak már vagy 5 éve problémamentesen használtam :D

2016. okt. 26. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
A µTorrent akkor is hulladék marad, ha lepontozzátok a válaszolót. A leghitványabb torrentkliens a világon.
2016. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gryphon ***** válasza:
En is evek ota hasznalom az utorrentet. Lehet h hulladek de nekem gondom sosem volt vele. Uninstall install jo lehet. Bar en meg lemaradtam a 2.2.1 verzonal. Lehet a frissitett verz nem klafa..
2016. okt. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Aha, onnantól kezdődött a disznóság. Reklámablakok megjelenése, nem kívánt szoftverek telepítése kérdés nélkül, és a legdurvább: Bitcoin-bányász zombit csináltak a felhasználók gépéből azok tudta nélkül. Persze ez utóbbit megbánták és visszacsinálták, mert ők olyan rendes fiúk.
2016. okt. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Uninstallálás és újrarakás után se mükszik :(

Akkor megpróbálom mással

2016. okt. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!