Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el a net ha torrent...

Miért megy el a net ha torrentezek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A problémám a következő lenne,egy párnapja kezdődött hogy ncoreról töltöttem le és arra lettem figyelmes hogy miközbe megy a letöltés netezni nem lehet a böngészőbe,olyan mintha szétkapcsolna,a steam is le szokott dobni,de a letöltés még is megy a megszokott sebességgel de a kék csík(utorrent) át vált pirosra ami a letöltést jelzi,később más oldalakon is meg próbáltam és az az érdekesség hogy a regelős torrentoldalaknál fent áll a probléma még a freetorrent oldalaknál nem (extratorrent,piratebay stb.Mikor bekövetkezik a problem a tracker fülnél az állapot oszlopba,azt írja ki hogy szétkapcsolt.Frissíttetm már a drivert,a klienst,még a windowst is újra raktam de még se.

#internet #probléma #net #nCore #ExtraTorrent #internetletöltés #freetorrent
2016. okt. 30. 22:07
 1/6 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Lassú az internetkapcsolatod?

Ellenőrizd:

[link]

2016. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Torrent elég erőforrás igényes technológia, gyengébb routerek nem szokták bírni, ha nagy sebességgel, több peertől tölt le az ember. Próbáld meg a kapcsolatok számát vagy a letöltési sebességet limitálni, aztán nézd meg, mi történik.
2016. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már ezeket is próbáltam,de nem tudom miért van ez.Ugyan ez a modemem van már 3-4 éve és sose volt ilyen jellegű baj vele.
2016. okt. 31. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Wifi vagy kábel? Ha wifit használsz próbáld meg összedugni
2016. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kábel,anyira nem értek ezekhez a dolgokhoz de olyan routerem van ami egyszerre lenne a modem is meg wifizni is lehet róla.
2016. okt. 31. 19:10
 6/6 anonim válasza:

"regelős torrentoldalaknál fent áll a probléma még a freetorrent oldalaknál nem"


Hát akkor te egy mágus vagy! XD Tehát az uttorrented megkülönbözteti a pl. nCore, Diablo, iptorrents, bitHUmen... meg a hasonló regizős torrent oldalakat a Torrent eval, thepiratebay, iTorrent... az ilyen Free torrent oldalaktól?


Hát oszt azt hogy? Honnan tudja szerencsétlen utorrent? XD


PL ez olyan mint hogyha reggel lenne egy lángos a konyhába. És te azt honnan tudnád hogy anyukád vagy apukád vette neked? Te csak megeszed és kész. (elég hülye hasonlat de a lényeget érted.)


Anyukád a regelős torrent ő vissza seedeli.

Apukád a Free mert ő lopta a lángost XD

Te meg vagy az uTorrent

Tesód meg a lángosos aki csak megcsinálta a lángost.


Szép kis mese. :D:D:D:D

2016. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!