Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adott IP címről indított...

Adott IP címről indított google kereséseke hogyan lehet visszanézni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itt ezen az oldalon le van írva

[link]


hogy:

"Kereséseit és a megjelenő hirdetéseket akkor is személyre szabhatjuk a kereséshez kapcsolódó tevékenységek alapján, ha Ön nincs bejelentkezve fiókjába"

Szóval TÁROLJA! Akkor vissza is lehet nézni valahogyan, ez egészen biztos. Kérdés: Hogyan?

Hajlandó vagyok pénzt utalni annak, aki korrektül elmondja hogyan kell :D


Google account -ot hagyjuk ki, arról szó sincs!



2016. okt. 31. 01:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem azért tárolják, hogy te vissza tudd nézni, hanem azért, hogy a rendőrség vissza tudja nézni ha kell.
2016. okt. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, ilyen célból az internetszolgáltató tárolja! A google üzleti céllal tárolja.
2016. okt. 31. 01:28
 3/11 anonim ***** válasza:
De nem azért, hogy te visszanézhesd.
2016. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van mezei magyar paraszt, aki vissza tudja nézni. Nem developer a Google-nál, mégcsak műszaki érzéke sincs. Csak valaki elmondta neki. Úgyhogy én is tudni akarom!
2016. okt. 31. 01:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ott a linkelt oldalon, hogyan kezelheted a fiókodhoz tartozó tevékenységeket, előzményeket. Ennél többet ne remélj.
2016. okt. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fersk ***** válasza:
"Úgyhogy én is tudni akarom!" Remélem, a lábikóddal is toppantottál, úgy biztosabban sikerül választ kapnod! :D
2016. okt. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem toppantottam (amit nálunk DOBBANTÁSNAK hívnak). De ez a válasz legalább aranyos volt, noha ugyan olyan haszontalan mit a többi. Azt hittem, itt nem csak pállott szájú PC játékosok vannak, hanem hozzáértők is :(
2016. okt. 31. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod, rendszerint úgy működik a történet, hogy valaki kérdez valamit, mi pedig válaszolunk. Azzal nemigen tudunk mit kezdeni, amikor valaki feltesz egy kérdést, amire csak azt a választ fogadja el, amit ő beképzelt magának. Ott van, hogy tudod az előzményeidet beállítgatni a Google fiókodban, azzal mi bajod?
2016. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azzal az a bajom, kedves legutóbbi válaszoló, hogy nem válasz a kérdésemre! Egyetemről ilyesmiért kivágnak, de egy komolyabb munkahelyről is. Úgy hívják, hogy RIZSA. A Parlamentben viszont sikerrel alkalmazhatod a technikát ;-)
2016. okt. 31. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy te sem válaszoltál a kérdésemre? Mi miatt akarod te mindenképpen a kérdésedben olvasható metodikát követni? (Amire egyébként már megkaptad a választ, miszerint nem lehet, de te ezt persze nem fogadod el)
2016. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!