Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én állítottam át valamit...

Én állítottam át valamit facebook-on véletlenül? Pár napja az egyik csoportnál, aminek tagja vagyok, nem jelez ki minden új bejegyzést a földgömb-ikon. Nem vagyok kitiltva, zárt csoport, és ha rámegyek, látom az összes posztot.

Figyelt kérdés
Pár napja beakadt a gép, szóval olyasmi, mintha lefagyna, de max egy percen belül mindig magához tér, szóval pár napja mérges lettem rá, és el kezdtem nyomogatni a gombokat össze-vissza, tehát huzigáltam a billentyűzeten a kezemet, de úgy, hogy meg volt nyitva egy facebook-csoport, aminek tagja vagyok. És nem tudom, hogy ez facebook-újítás-e, vagy részben letiltásra kerültem e-miatt, vagy véletlenül elállítottam valamit, zárt csoport amúgy, tehát ki nem dobtak, de most egy ideje csak azokat a bejegyzéseket jelzi ki, úgy, hogy fehérre változik a földgömb-ikon, amiket az adminjai írnak ki a csoportnak. Oda van írva, hogy tagja vagy, követés leállítása, kilépés a csoportból, és nincs ott semmi bejelölve, nem állítottam le a követést elvileg. Szerintem ott a csoportban is meg fogom kérdezni, de először itt szeretném, hogy ti mit gondoltok erről.

2016. nov. 1. 20:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg volt egy olyan is, hogy másnap jelezte ki az admin egyik bejegyzését is. Ez mi? :O
2016. nov. 1. 20:14
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem nem vírus, mert akkor kijelezné. Lehet, hogy elrontottam valamit, vagy átállítottam, de mit?
2016. nov. 1. 20:15
 3/7 A kérdező kommentje:
*Szóval olyan volt, hogy az egyik adminnak a bejegyzését nem aznap jelezte, hanem utána következő nap, de azt írta ki, hogy két perce, amikor még nem kattintottam, csak a földgömb-ikonra, pedig nem időutaztam, de azt írta bejegyzésben, hogy holnap, és a tegnapra vonatkozott ma helyett. Tehát mára kellett volna, hogy vonatkozzon, egy nappal később láttam kikerülni a posztot.
2016. nov. 1. 20:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Most úgy tűnik, hogy működik:) Pár másodperce jelzett ki egy új bejegyzést egy másik tagtól:)
2016. nov. 1. 20:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, még nem jó mindig. Hogyha rámegyek arra, hogy XY új bejegyzést tett közzé, és ez most pár perce, akkor ott a csoportban 22 órát mutat, hogy akkor tette közzé. :O
2016. nov. 1. 20:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Most úgy tűnik, megint jó:) Már kiírja, hogy épp most az új bejegyzéshez is, ha rákattintok:) Valaki megint írt bele újat, és ha rákattintok, már akkor is azt írja fölé, hogy épp most:) Remélem, jó lesz már továbbra is:)
2016. nov. 1. 20:56
 7/7 A kérdező kommentje:
De amúgy írtam az adminok közül az egyiknek, szóval lehet, hogy ő intézte , hogy működjön, nem tudom, mert van valami olyan beállítás, hogy megnézi az üzenetet, de nem jelzi ki, hogy látta volna; mással volt már ilyen:) Szerintem kikapcsolta a csetet:)
2016. nov. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!