Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonra (Android) letoltott...

Telefonra (Android) letoltott Skype-ot hogyan tudok feltolteni (penzzel, atutalassal) akkor, ha nem a sajat szamlamrol van szo?

Figyelt kérdés
Egy baratom Skype-szamlajat szeretnem feltolteni, hogy tudjunk telefonalni Skype-on keresztul. Van ennek valami modja?

2016. nov. 2. 21:00
 1/1 anonim válasza:

Nem kifejezetten ismerem skype-ot, de szerintem ez felhasználófüggő, és nem telefon-függő.

Tehát ha a barátod accountját (akár gépen) feltöltöd, az telefonra is működni fog. Vagy rosszul gondolom?

Az, hogy hogyan tudsz valakinek "ajándékba" adni feltöltést, azt nem tudom :S Ezért is mondtam hogy nemigazán vagyok ebbe otthon. Ezért is javaslom, hogy első körben google-t kérdezd, vagy skype oldalán nézz szét :)

2016. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!