Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segít ha rputert váltok, és...

Segít ha rputert váltok, és ha váltok milyenre érdemes, mit kell figyelembe venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Digi internetünk van(500mb/s) ehhez mi kaptunk egy routert de ennek a teljesítménye a nullával egyenlő.

Míg az egyik szobában ahol a router van ott úgy ahogy megy, de telefon,tablet sokszor ki írja, hogy kapcsolódott a xy hálózathoz gondolom eldobja a wifit vagy nem tudom.


Viszont a mellette lévő helyiség(ek)ben a latopok,telefonok, alig bírnak megnyitni egy egy weboldalt videót nézni szinte nem lehet vele.


Gondoltam egy másik roputer meg oldaná a problémát csak azt nem tudom, hogy a wifi területének a nagyságát a antenák határozzák meg vagy az nem számít?

Azt tudom hogy Gigás router kell viszont azt sem tudom hogy mi a különbség a 2,4 ghz és a 5ghz között.



2016. nov. 3. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

5Ghz-et nem minden eszköz támogatja. Elvileg gyorsabb és jobban terjed, tehát javíthat a szakadozáson.

Nézz szét 20 ezer körüli kategóriában, ott már kapni elég jó routereket. Nekem egy TP-Link WR1043nd simán belövi az egész lakást.

2016. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!