Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en most licitálok, de...

Ebay-en most licitálok, de úgy licitáltam, hogy meg sem adtam a fiókommal kártya adatokat. Vagy ha megnyertem utána kell megadni a fizetéshez az adatokat?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem írja elő, hogy használ kártyát egyáltalán. Akkor adod meg, amikor akarod. Vagy soha, mert más módon juttatod oda a pénzt.
2016. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha megnyertem a licitet, akkor mi történi? nem kell egyböl kifizetni?
2016. nov. 4. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
A termék leírásában ott kell lennie. Általában azt írják, hogy ~3 napod van fizetni, különben elállnak az eladástól.
2016. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És minden licitálásomat összeadja és az kell fizetni? vagy amit maximumot beírtam és azzal megnyertem tegyük fel.

Ugye nem ez, hogy elsőnek licitáltam 2$aztán 3$aztán 4$ és megnyertem elvileg 4-el de összeadja az egészet és 9-et kell...ugye nem így van?

2016. nov. 4. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy adja össze. A licit mindig az aktuális árat jelenti, amit fizetnének a termékért. Ha az utolsó licit 4 dollár, akkor a terméket 4 dollárt lehet megvenni. Kivéve ha az eladó megadott egy minimálárat, ebben az esetben ha a legnagyobb licit sem éri el a megadott árat, akkor a terméket nem nyeri meg senki. Ha van ilyen, akkor az ár alatt azt írja, hogy "Reserve not met" (a foglaló értékét nem érték el a licitek).
2016. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!