Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebook-on valakit kétszer...

Ha facebook-on valakit kétszer is törlök az ismerőseim közül, tényleg nem lehetünk már az oldalon ismerősök?

Figyelt kérdés

A barátnőmet kétszer is töröltem az ismerőseim közül mert mindkétszer nagyon felidegesített, és meggondolatlanul kétszer is töröltem. A két alkalom között négy hónap telt el.

A második alkalom után már nem tudtam bejelölni, és mikor megkértem, hogy jelöljön be ő, azt mondta hogy már az én profilomon sincs már ismerősnek jelölés, mint funkció.

Ugye amikor megismerkedtünk, ott volt a lapján hogy ismerősnek jelölöm, sikerült is, vissza is igazolt. Utána jött az első törlésem, miután azt megbántam, én már nem tudtam bejelölni, de ő még betudott, miután megkértem erre megtette, és vissza igazoltam. A második törlésnél már neki se ajánlotta fel a profilom, hogy bejelölhessen, nekem pedig az övé, már az első törlésnél megszűnt, csak ott még ő be tudott jelölni. Most már sajnos ez sincs.

Ami biztos, hogy nem tiltott le, ma is írtunk egymással egy órát, nem volt elutasító, vagy dacos, közvetlen volt és partner a beszélgetésben.

Látom jó néhány képét, de posztokat, meg néhány képet nem, mert tudom, hogy több volt. Like-olni sem tudok az oldalán.

Engem tök ismeretlenek is bejelölnek Kanadából meg a világ minden tájáról, és barátnőmmel közös ismerőseink is vannak. Tehát ilyen beállításokkal sincs baj.

Nekem barátnőm azt mondta, hogy elvileg a facebook így van beállítva, ha két ember között kétszer is felbomlik az ismerősi kapcsolat az oldalon, akkor maga a facebook nem engedi többször a jelölést. Igaz ez? Ha igen, mit tudnék tenni ellene? Tudtok erről valamit?



2016. nov. 5. 21:26
 1/1 anonim válasza:

Mi az exemmel 2 év alatt kb 20-szor kitöröltük egymást.

Barátnőd hazudott, de jó nagyot :) ő tiltott szerintem h ne jelölhesd be ;)

2016. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!