Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek jelenleg mi a véleménye...

Nektek jelenleg mi a véleményetek a facebook-ról?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy felfutása amikor mindenki ezt nyomta, most az instagram is népszerű. Ti még szoktatok embereket jelölgetni?
2016. nov. 7. 18:53
 1/5 anonim válasza:

1 éve még nem volt, annyira leszartam.

Ugyanez van az instagrammal, csak az nem is lesz.

2016. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem facebook-on kivül nincs más közösségi oldalam és nincs is rá szükségem. Bár az is igaz, hogy csak olyanok vannak meg ismerősnek, akiket kedvelek vagy akik legalább nem idegesitenek. Meg mondjuk én nem is töltök napi 12 órát azzal, hogy azt nézem, ki mit ir ki meg milyen képeket rak ki magáról. Leginkább csak arra használom, hogy a haverjaimmal chateljek és ennyi. Szóval nekem nincs bajom az oldallal.

18L

2016. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy egész generáció lett már agyhalott tőle, felbecsülhetetlen károkat okoz a társadalomnak.

https://www.youtube.com/watch?v=9dRK8T-ny94

2016. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a suli illetve az edzés miatt kell meg néha a haverokkal való dumáláshoz nert régebben kellett a messengerhez facebook fiók

Illetve néha ha nagyon rossz a kedvem elolvasok egykét tudtad-e? Posztot

2016. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!