Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet tiltani a freemailen...

Lehet tiltani a freemailen konkrét levélírót?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömet próbálom régóta elérni (freemail.hu mailje van), de nem reagál. Volt egy megállapodásunk, amihez nem tartotta magát, azóta rendszeresen írok neki ezzel kapcsolatban, de valamiért megharagudott rám és nem reagál. Arra lennék kíváncsi, meg tudja-e oldani, hogy a spam-be menjenek tőlem a levelei, vagy ne kapja meg őket.

Énhozzám nem jön vissza (gmail), hogy nem tudja kézbesíteni.



2016. nov. 8. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
le
2016. nov. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Egyrészt, szinte minden levelezőprogramban lehet feladóra szűrni, így a freemail-ben is.

Másrészt: lehet, hogy csak egyszerűen nem reagál a leveleidre. Talán el sem olvassa őket.

2016. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen,lehet, nem olvassa el. Ezt írta is egyszer, hogy nem fogja elolvasni. Viszont valamiben megállapodtunk régebben,amit esze ágába sincs teljesíteni, így kitartóan küldöm neki a leveleket. Ezért gondoltam arra, hogy ha tiltja is a címemet, akkor se felejtse el a leveleim láttán, hogy valamivel tartozik nekem.
2016. nov. 9. 20:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként azért kérdeztem, mert korábban nekem is volt freemailem, és elég gagyinak találtam még 1-2 évvel ezelőtt is. Ezért feltételeztem, hogy esetleg nincs tiltási lehetőség se ott.
2016. nov. 9. 20:25
 5/5 Lajos54 ***** válasza:
Van. Méghozzá elég jól beállítható.
2016. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!