Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaállítani?

Hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés

Számítógép/ Windows 10

Azt hiszem anno elrejtettem magam, azaz a Proxy-t. (IP) Talán valahol az internet alkalmazásban, de nem emlékszem hogy pontosan hol, hogy tudom megnézni hogy látható vagyok e, vagy hol tudom visszaállítani ezt? Azóta már volt pár új rendszertelepítésem, de szerintem nem vagyok látható! Előre is köszöntem a segítséget! :)



2016. nov. 8. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint a proxy-t akarod kikapcsolni? Azt az internetbeállításoknál találod.

Ha pedig azt hiszed, hogy egy-két beállítástól majd nem fogják látni az IP címed, nagyot tévedsz!

2016. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem én, de multiban, ha multiban játszok, akkor nem talál szervereket (állítólag a gép/ a játék) (eredeti játék..) és szeretném visszaállítani, ha egyáltalán ez a gond. köszi a választ, minnyá ránézek! ;)
2016. nov. 8. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!