Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Ez a személy jelenleg nem...

"Ez a személy jelenleg nem kapja meg az üzeneteidet. " Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nem tudok írni,mert folyamat ezt írja ki,már egy napja. Nem tiltott és én se tiltottam Őt. Azt mondja a nete is jó,azóta beszéltünk többször is személyesen,de a messenger az ilyen gépen is meg telón is. Mitől lehet?
2016. nov. 10. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy az a személy jelenleg nem kapja meg az üzeneteidet.
2016. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj,kössz,hogy én milyen hülye vagyok!!



Istenem... -.-'

2016. nov. 10. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-esnek (Ipor Sircer):

Te olyan vagy, mint villanófény az éjjszakában, sziporkázó! :-)

2016. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Pedig tulajdonképpen Ipor Sircernek teljesen igaza van!


Erre a kérdésre:

""Ez a személy jelenleg nem kapja meg az üzeneteidet. " Ez mit jelent?" ez egy korrekt válasz, ez bizony azt jelenti.


Az már más kérdés, hogy vajon mitől van, mi okozza?


Mivel a kérdező nem írja, hogy tulajdonképpen miféle üzenetekről van szó, így elég nehéz lenne bármit is mondani.

Ugyebár az üzenet lehet SMS, E-mail, facebook üzenet, bármilyen egyéb közösségi oldal üzenőszolgáltatása, szóval szinte akármi. Valószínűleg valamilyen egyszerű technikai probléma okozhatja, de ahhoz tudni kellene, miféle üzenetekről van szó.

2016. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!