Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltelepítettem a laptopra az...

Hszilard76 kérdése:

Feltelepítettem a laptopra az ESET vírusírtót és azóta nincs internet. Előtte csökkentett üzemmódban töröltem az előző Esetet, mert 30 napos próbaverziókat használok. A stick-en van internet, de a wifin nem jön be. Mi a gond?

Figyelt kérdés
A laptop jelzi, hogy látja a hálózatot, de a Firefox nem hozza be a netet. Előre is köszi a válaszokat!

2016. nov. 10. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

WinShock-ot kiütötte...

Minek használsz vírusírtót?

Állítsd be a jogokat, és a host listát, meg havi 2x takarítsd át a rendszert a junk fileoktól akkor nem kell ilyesmit használni..

2016. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=gaWIPsvWZx8

Talán segít, volt régebben valahol egy registry scriptem ami tudta resettelni. De már nem találom.

2016. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Töröld le az eset-et! Ha használsz irtót akkor használj pld F-secure-t vagy avast premiert. De ha még is megakarod hagyni akkor menj be az eset-en belül vagy a tűzfala tilt valamit vagy valami más beállítási gond van. Igy látatlanba nehéz pontosan be azonositani mi lehet a hiba!
2016. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sajnos, egyik modszer sem valt be. Kenytelen leszek szakertohoz vinni a gepet. Szomoru...
2016. nov. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!