Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on rákerestem valakir...

Facebook-on rákerestem valakire, akit ismerek. Nem tudom ismerősnek jelölni, miért?

Figyelt kérdés

Lehetőségek közt csak annyi van, hogy üzenetet t udok neki küldeni, vagy "felhasználó letiltása". Soha nem volt ismerősöm, Fb-n semmi kommunikáció sem volt köztünk, most szeretném bejelölni...

Miként lehetséges hogy erre nem találok semmi menüpontot?



2016. nov. 11. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy állította be, hogy akárki ne jelölgethesse.
2016. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Egyéni beállításaitól függően, lehet, hogy senki, vagy csak bizonyos csoportok tudják ismerősnek jelölni. Sok ismert személy profilja is úgy van beállítva, hogy "átlagemberek" csak követni tudják, esetleg lájkolni, de ismerősnek jelölni nem. Ez érthető is, mert kellemetlen lenne neki esetleg több ezer ismerősnek jelölést visszautasítani, vagy akár csak kezelni is.


Az ilyen jellegű beállítási lehetőségekről a facebook súgóban kaphatsz választ:


[link]

2016. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

... még annyit az előzőhöz: ha üzenetet tudsz neki küldeni, kérd fel, hogy jelölhesd ismerősnek, vagy ő fog jelölni téged.

De a facebook súgóban minden ilyen jellegű kérdésedre megtalálhatod a választ, csak kicsit keresgélni kell.

2016. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha üzenetet küldök neki, az a sima üzenetek közé nem kerül be (állítólag) csak valami szűrt üzenetek közé és azt meg nem mindenki nyitja meg...

Fb bejelez neki legalább, értesíti, ha tényleg oda kerül?

2016. nov. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!