Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Play áruházba szeretném...

Google Play áruházba szeretném regisztrálni a bankkártyámat, hogyha regisztrálom rá, akkor a kártyán lévő pénzt nem fogják csak úgy levonni valamiért ugye?

Figyelt kérdés

Regisztrációs költség, vagy fenttartási költség, meg hasonlókra gondolok. Hogyha mondjuk megveszek ott egy könyvet, akkor nem fog automatikusan hasonló könyveket, amiket nem akarok csak úgy magától megvenni, ugye? Ostobának tűnhet a kérdés, de nem nagyon bízok még ezekben a dolgokban az interneten, nem akarom, hogy csak úgy leszívják a pénzt a kártyámról. Még valami; a kártyán levő összes pénz rendelkezésre áll vagy van valami keret amit én teszek rá?

Bunkó, lenéző, beszólogatós válaszokat nem kérek, hiszen azért van az oldal, hogy kérdezzünk és kíváncsi vagyok, hogy mik a tapasztalatok.



2016. nov. 11. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően benne van a pakliban, hogy csak úgy terhelik a kártyádat dolgokkal, ezért vigyázni kell, hol is adod meg a banki adataidat, viszont

1. A Google a világ egyik legnagyobb informatikai szuperóriása, elég nonszensz lenne ha ilyesmihez fordulnának

2. Léteznek különböző védelmi metodikák a bankoknál, pl telefonos jóváhagyás minden tranzakció előtt, illetve ott van a chargeback, ami nemes egyszerűséggel annyit tesz, hogy ha úgy érzed, indokolatlanul terhelték a kártyádat valamivel, a bankodnál ezt jelentheted, és ők eljárást indítanak a kereskedővel szemben, a tranzakciódat pedig visszahúzzák tőlük.


Egyébként amenynire én tudom, a Google Áruházban nincs online pénztárca, minden vásárlás közvetlenül banki tranzakción keresztül terheli a kártyádat.

2016. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. nov. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!