Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv mindenkinek! Hogyan lehet...

Üdv mindenkinek! Hogyan lehet megkerülni hogy az internet szolgáltatóm ne korlátozza le a letöltésemet?

Figyelt kérdés
Elindítok egy torrentet,felmegy a letöltés 3mb/s-ra aztán lemegy 2mb/s-ra és beáll,hol ott tudna gyorsabb is lenni csak gyanítom lekorlátozzák.Ugyanígy a feltöltésnél is.
2016. nov. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kliensben legyen kényszerített a titkosítás (kimenő, bejövő is), használd mindig a legfrissebb stabil kiadást, mert ezek fel vannak készítve az új technológiákra.


Ennyit tudsz tenni, amennyiben ez a 2-3 Mbps valóban töredéke a neted sebességének és kivétel nélkül mindent ennyivel tölt, és tisztában vagy vele hogy a kilobit és kiloByte különbsége mit jelent a sebességnél.

2016. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez csak töredék.Sajnos nem vált be a beállítás,de azért köszönöm,gondolom a p2p forgalmat korlátozzák azt meg nem lehet megkerülni.
2016. nov. 16. 23:21
 3/7 Gryphon ***** válasza:
mekkora neted van?
2016. nov. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

30mega a letöltési sebesség,5 mega a feltöltési sebesség.

Hódmezővásárhely.A szolgáltatóm neve Centrum kábel.

2016. nov. 17. 10:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Elindítok egy torrentet van rajta rengeteg seeder,ncorerol szoktam,felmegy a sebesség 3 megára aztán gondol egyet és lemegy 2mb/s-ra és nem megy vissza 3-ra a feltöltésnél,mert hogy szoktam filmeket feltölteni felmegy a sebesség 7-800Kb/s-ra aztán lemegy 350-400-ra.Biztos vagyok benne hogy korlátozzák.
2016. nov. 17. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
vpn, ha biztos vagy benne, hogy a szolgáltató svindlizik
2016. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a vpn,mit jelentene?Mit kellene csinálnom?
2016. nov. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!