Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem rég regisztráltam a...

Nem rég regisztráltam a Steamre. Még nem vettem semmit se. Konkrétan mi a steam sale milyen játékokat szoktak leárazni általában drágább vagy olcsóbbakat. Meg mikor szokott lenni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Haloween, Karácsony, Húsvét.


Volt már CS:GO 2€-t, nagy akciók szoknak lenni.

2016. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sale szinte mindig van valamire egész évben, pár naponta leáraznak valamit, változó, hogy mit. Az évi 2 NAGY sale az a black friday és a summer sale, az egyik november utolsó hetében szokott lenni, amásik meg nyár elején. Ezeken majdnem az összes játék le van árazva az áruházban, nagyon változó, hogy mire hány % van, de van egy-két fix cím, amire általában ugyanannyi. Nehéz megjósolni hogy most mi lesz, de nem kell sokat várnod, mivel a black friday az jövő héten van, és valamikor jövő héten indul a Steam sale is, akkor nézelődhetsz, hogy mi tetszik.
2016. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!