Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » OPENWRT segítség?

OPENWRT segítség?

Figyelt kérdés

TP Link WR842N routert vettem, mert elég jo a hardvere és olcsó is volt, feltettem rá egy openwrt-t.


SAJNOS nem tanultam meg a programozás alapjait, igy jobbára csak a LUCI interfészbe tudok kattingatni meg WINSCP-ben alapszintű matatást.


Az álmom az lenne, hogy egy szolgáltatás naplózza, hogy mekkora adatforgalom volt egy adott órában.


És lássak egy napi grafikont, ahol minden órában forgalmazott adat van megjelenitve.


És mondjuk ezt 1 honapra visszamenőleg minden napról lehessen látni. Utána törölheti. Persze az összesített, havi stb adatforgalom kimutatás az maradna a routeren.


Mivel ez a router 8 MEGA ROM-mal van, igy gondolom nem nagy elvárás, hogy belső tárhelyben fusson a szolgáltatás?


EGy kis pendriveot is rátettem már, arról fut a YAMON3, de nekem ugy tünik, hogy nem mér semmit.


Ja és azt szeretném még elérni, hogy távolról is rá tudjak nézni, hogy mikor ki van a routeren, ugyanis igy mindig tudnám, hogy pl az öcsém otthon tartózkodik e.


Korábban egy WR841ND volt DD-WRT-vel, ahhoz volt ki androidos app, amin legalább annyit lehetett látni, hogy ki van éppen fenn...


De most még a távoli elérést sem tudom bekapcsolni.


Álmom lenne még, hogy kis ócska webkamerát rákössek, és távolról benézhssek


2016. nov. 18. 09:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!