Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hyundai FL40211 smart TV-met...

Hyundai FL40211 smart TV-met nem tudom a nethez csatlakoztatni, bár minden jól van bekötve. Hogyan tudom beállítani?

Figyelt kérdés
Az internet beállításánál a hálózattípust vezetékkel csatlakoztatott eszközre állítottam és a haladó beállításoknál az ip cím és a DNS-t kézi beállításra tettem. be is írtam egy általam ismert ip címet, de a további beállításokat nem ismerem. Az ip cím is hármas tagolásban van nekem pedig az utolsó hármas tagolás előtt csak egy számom van, nem tudom, hogy hogyan töltsem fel az ip címet. Azt sem tudom, hogy a DNS szerver 1-et vagy kettőt kell beállítani és oda mit kell írni, kér egy számot 1 és 255 között.

2016. nov. 18. 10:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!