Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet "lementeni egy...

Hogy lehet "lementeni egy oldalt " offline olvasáshoz?

Figyelt kérdés

Tableten: volt egy gombrá a saját böngészőjében h "mentés offline olvasáshoz". Chromeban pl nincs ilyen.


Pc n: meg fogalmam sincs. Egy pdf be kéne vagy ilyesmi.



Pedig állitolag nagyon egyszerű.



2016. nov. 20. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Linux alatt wget -r oldal címe.

így rekurzívan letölti az az egész weblapot. Nem csak az adott lapot nézheted offline hanem az összeset ami az adott oldalon fönt van.

2016. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jó , csak ott a gond hogy én win 10et használok, meg androidot.


Elég lenne nekem az is ha csak azt töltené le amit nézek. Egyessével végigmennék.

2016. nov. 20. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ctrl+S
2016. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennyi? :D

Gondoltam h ilyen egyszerű, pdfbe menti?

2016. nov. 20. 10:31
 5/6 Szirty ***** válasza:

Ha PDF-be akarod menteni használd pl. a PDF creatort. Ez virtuális nyomtatót realizál a gépeden és minden amit erre a nyomtatóra nyomtatsz PDF file-ban landol.

Innentől tehát csak nyomtani kell a böngésződből és kész a PDF.

Más területen is hasznos kiegészítő. Bármi ami nyomtatni képes ezután PDF-et is tud csinálni.

2016. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha Chrome böngészőt használsz, akkor Ctrl+P, és ott, ahol ki lehet választani a nyomtatód, a Mentés PDF-ként opciót választod.

Persze, ez csak az éppen aktuális oldalt meni le, nem az egész site-ot.

2016. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!