Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdekelne ennek a videónak a...

Makula Zoli kérdése:

Érdekelne ennek a videónak a címe, amiben két fickó kamerázik és kutyákat akaszt fel, régen láttam egy ilyen videót (2008)!?

Figyelt kérdés
Videózott a fickó, és röhögtek közbe. Azért szeretném tudni,mert régen láttam és nagyon érdekelne. Játszottam, és egy hírdetésbe megjelent ez a sárga színű oldal.

2016. nov. 22. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval téged nagyon érdekel az állatkínzás.
2016. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem tudom elfelejteni azt a videót amit, akkor láttam.
2016. nov. 22. 13:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Éppen ellenkezőleg csak kíváncsi voltam rá, hogy ki lehetett az a nyomorult aki egy ép, egészséges, gyönyörű, nagy kutyákat képes volt felakasztani és gyönyörködni benne. Valamint arra miért jött be ez az oldal úgy kéretlenül és aztán nyoma veszett.
2016. nov. 22. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az lenne a legjobb ha elfelejtenéd? Ha megint megnézed akkor megint kiserteni fog a látvány. Nem is etrem miért akarod latni
2017. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, de a kíváncsiságom nagyobb mint a félelmem. Tudom, hogy fordítva jobb lenne de ez van, azért érdeklődöm ezen az oldalon.
2017. jún. 24. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom már régen írtad ki, de hirdetésben nem ugranak fel ilyen oldalak🤔 régen volt az a purutrya oldal vagy lehet rosszul emlékszem, azt is egyszer és soha többet nem néztem fel. Hál égnek aszem meg is szüntették. Remélem azért azóta nem talaltad meg a videót. Erről eszembe jutott egy sztori nem biztos h őket láttad....de pár éve nagy port kavart ezért emlékszem a cikkre...volt 2 orosz srác akik ilyeneket csináltak a harmadik kamerázott....azt olvastam hogy sok ilyen szörnyűséget csináltak amit levideóztak is. Aztán ki akarták próbálni emberrel is vegül meg is tették egy ártatlan emberrel, halalra kínozták egy erdőben. Ekkor jelent meg a cikk amit olvastam hogy miket tettek és eletfogytiglanra ítélték őket hál égnek😃 bár én jobban örültem volna ha azt kapják amit azokkal a szegeny állatokkal és emberrel csináltak!
2022. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!