Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok kilépni Gmail...

Hogyan tudok kilépni Gmail fiókból?

Figyelt kérdés

Sony mobiltelefonomon 2 Gmailbe is be vagyok lépve. Az egyik a sajátom, a másik pedig iskolai, amiből ki szeretnék lépni mert nem használom. Olvastam, hogy nem lehet egyszerűen kijelentkezni, hanem törölni kell a fiókot a mobilomról. Ebben az esetben attól félek, hogy mivel mások még használják ezt a fiókot (az iskolait), úgy törlöm ki, hogy véglegesen, amibe senki nem tud többet belépni.

Szóval egyszerűen annyit szeretnék hogy csak 1 fiókba legyek belépve (a sajátomba) és a másikból pedig kilépjek, de úgy hogy ne törlődjön az egész fiók, és a többiek tudják tovább használni.



2016. nov. 22. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Gondolom android készülék. Ebben az esetben:

Beállítások->Fiókok->Google->(sulis gmail)->három pötty->fiók törlése.

A "fiók törlése" ebben az esetben a telefonodon tárolt google szinkronizáció által tárolt adatokra vonatkozik, a Google szerverén tárolt fiók tartalma megmarad, az továbbra is használható ha valaki tudja a jelszavát.

2016. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg is csináltam! :)
2016. nov. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!