Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha lassú az online...

Pszicho88 kérdése:

Mit tegyek ha lassú az online lejátszás, adatátvitel a térfigyelő kamera, netes weboldali kezelőfelületén?

Figyelt kérdés

Van egy Hikvision, 4 kamerából álló kamerarendszerem.

Van ott egy UPC TC 7200.U típusú wifi.

Ez egy vendégház és nem itt kerülne megnézésre a felvett anyag. Itt csak a felvevő van és a winchester.



Kb 1 km -re van innen a házunk, ahol van 2 gép.

Itt UPC WPA2-PSK típusú wifi van.

Élő lejátszásnál szaggat a kép és sokat késik. Van, hogy 6-8-10 másodpercet is.



Az első helyszíne, ahol a kamerák is vannak és a vevő ott más nézegettem a beállításokat. A Sub stream, amely adatátvitel a netre vonatkozik 352X288 (CIF) felbontásban küldi el a videót. Ez egy elég alacsony felbontás. Az UPC -nél a legalapabb csomagban vagyok. Nem kéne szaggatnia.

Miért szaggat a kép mégis?



2016. nov. 27. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Speedtest volt? Nekem is ez a rendszer van a hikvision, de nem csak cif-be hanem rendes felbontásban is jönne de itt a telekom 10-15Mbit-nél nagyobb csomagot nem ad, szval marad a cif de az is akad. Na szval! Az adatcsomag wifin megy át 1KM-en át? Ha igen az nem mindegy milyen a wifi kiépítésed! Pl koax hossza, antenna, erősítő stb.
2016. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!