Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox böngésző segítség tudtok?

Dj Bax kérdése:

Firefox böngésző segítség tudtok?

Figyelt kérdés
Firefox magyarosítottam de utána rendszervisszaállítást kellett csinálnom és utána firefoxot meginnt akartam magyarosítani de nem tudom nem engedi miért pedig ugyanúgy csinálok mindent és újratelepíteni nem akarom firefoxot mert a weboldalblokkolóba is sokminen van tiltva azokkal nem akarok újra szarakodni tud valaki valami megoldást?
2016. nov. 29. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Nyugodtan leszedheted az angol verziót, csak arra figyelj hogy uninstallálásnál ne engedd neki hogy törölje a felhasználói beállításokat. Utána töltsed le a magyar verziót, és telepítés után minden beállításod megmarad.

Ha biztosra akarsz menni akkor a C:\Users\"felhasználó"\appdata\roaming\mozilla nevezetű mappát mentsed el egy biztonságos helyre. Ha valami nem kerek az újratelepítés után akkor ezt a mappát másold vissza az eredeti helyére (töröld az ott levő mappát!)

2016. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez a mappa amit mondtál nem találom
2016. nov. 29. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Láthatóvá kell tenni a rejtett mappákat, akkor megtalálod.
2016. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!