Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki az a KLIKK :D MÁNIA?

Ki az a KLIKK :D MÁNIA?

Figyelt kérdés
mások tartalmából keres pénzt a Youtube-on?

2016. nov. 30. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
400 feliratkozóval, úgy, hogy a legnézettebb videója 10k-s lófszt sem keres. A kérdésedre válaszolva szerintem Te vagy az, kérdező, és burkoltan népszerűsíted a csatornád.
2016. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

más ismert emberek és műsorokból vág ki részleteket folyamatosan ahogy látom, és tíz és 100ezres kattintások vannak egyes videóknál


én nem tudom ki az, és hogy mennyit keres vele, de nem tartom etikusnak, és érdekelne, hogy ki mit tud róla, mert persze lehet hogy megegyezett néhány tartalomgyártóval és ezt legálisan csinálja

2016. nov. 30. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak a Klikkmánia-t ismerem, ők Youtube csatorna tulajoknak sokat tudnak segíteni, mert Multi Channel Network-ként meg tudják védeni a tartalmaikat, ha kell. Ha nem :)
2016. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt kifejtenéd, nem értem
2016. nov. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!