Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell ki csillagzot,...

Royalty kérdése:

Hogyan kell ki csillagzot, pontozott karaktert megjeleníteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy, van egy email ami ki van csillagozva és hiába töröm a fejem nem tudom hogy mi az. Senki ne gondolja hogy rossz szándékom lenne, a régi myvip-em be szeretnék belépni és nem tudom a jelszavam.A régi e-mailom tudom de annak sem tudom a jelszavát. Nade én voltam olyan okos hogy annó megadtam egy alt e-mailt nade azt sem tudom mi az e-mailom felhasználó neve. Ha valakinek van valami ötlete írjon. Thanks

2016. dec. 2. 05:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja természetesen kivan pontozva az alt e-mail azt kellene meg jeleníteni. Már irtam a myvip-nek de semmi.
2016. dec. 2. 05:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Chrome-ban rámész a beállításokra, majd megkeresed a Jelszavak és űrlapok részt. Itt klikk a Jelszavak kezelésére.

A listából kikeresed az oldalt, belekattintasz a kipöttyözött jelszóba és előjön a megjelenítés.

2016. dec. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem a jelszavam kell, ezen a gépen sosem jelenkeztem be az oldalra ez már nagyon régi dolog. Nekem nem a jelszavam kell hanem az e-mail mert a jelszó az már másodlagos dolog,elsőnek az e-mail kell.
2016. dec. 2. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!