Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hová lesz az az adat ami...

Hová lesz az az adat ami online videónézéskor a gépemre töltődik?

Figyelt kérdés
Úgy értem informatika órán azt mondta a tanár, hogy az adatok minden esetben letöltődnek a számítógépre valami bufferelés is van. De ha letöltődik, utána hová lesz? Rajta is marad? Vagy csak én nem találom? Hogyan működik? A műszaki elv érdekelne, mert érdekel a téma csak ezt nem tanítják meg, mert nincs benne az általános iskolás tankönyvben. Tudja valaki?

#adat #online #videó #hová lesz
2016. dec. 2. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ideiglenes (temporary, temp) fájlok mappájába kerül, ami automatikusan törlődik ha bezárod az online tartalmat. Régen konkrét videofájl volt amit kimásolhattál magadnak, mintha normál letöltés lett volna, most talán egy formátum nélküli konténerfájlba töltődik be, amit nem tudsz felhasználni. Legalábbis hosszú évek óta nem ismert módszer, hogy a temp mappából szeded ki a stream letöltött verzióját.
2016. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fersk ***** válasza:
Rejtett mappa és fájlok, ha látni akarod, célszerű egy fájlkezelőt (pl.: TC) használni, és nem a gép beállításait átállítani (szerintem).
2016. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!