Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vatera-n vennél laptopot?

Vatera-n vennél laptopot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

No way!


használt leptopot nem veszek soha, mert hallom használhatatlan kramancot, itt-ott berepedt, vagy agyonhasznált procis darabokat kínálnak.

2010. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék!Ipodom is ott vettem és semmi baja!:D
2010. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
én vettem. 2öt is. minden rendben volt. de ha nagy összegben vásárolsz, ragaszkodj ahhoz, hogy csak egy részét fizeted ki elölegbe.
2010. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallom... :D Tehát nem személyes tapasztalat...Csípom az ilyeneket! Én is használom a Vaterát, adtam-vettem rajta, mindig minden rendben volt vele. És az nem igaz, hogy csak használt cuccok vannak fent... Kicsit utána kéne járni a dolgoknak, mielőtt véleményt alkotsz! (Kedves 1.!)
2010. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vennék használt elektronikai kütyüket. igaz mást sem,de ilyen kategoirát főleg nem. Nem tudhatom pontosan,hogy miért is szabadulna a gazdia meg tőle. Kb van 10% esélyem,hogy az illető háromhavonta váltogatja a legujabb szériákat,és csak azért adja el a már megunt de full jó cuccát, inkább az jellemző,hogy agyonhasznált már utólsó pillanatban szabadulna tőle,hogy ne bukjon sokat a dolgon alapon kínált dolgokról van szó. Laptop meg eléggé olyan jellegű,hogy azér akinek van,az használja nah. És a touchpad,a gombok felülete nem marad mindig olyan hamvas,idővel kopik a felülete,és a zsanérok is fene tudja mennyire vannak már kikopva úgy hogy a képerny ne csuklósodjon ki. Az a laptop használhatóságának halála,a zsanérhiba. Még a belsővel nem is biztos hogy volna baj,de ha a burkolat így ugy el van cseszve,akkor kalap szart nem ér már az egész... Új megbízhatóbb,és jobb a feelinje, értékesebb.
2010. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!