Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki, aki ert a facebookhoz?

Valaki, aki ert a facebookhoz?

Figyelt kérdés

Nem igazan szoktam hasznalni, szoval ne nevess, hogy ilyen retardaltsagot kerdezek, most is azert hasznalom, mert ralettem kenyszerulve.. Leckek meg ilyen oda mennek.


Szoval itt igy van egy olyan dolog, hogy ajanlott emberek(messenger) nah es ott azok ilyen random emberek vagy mi?? Mert ramentem egyikre es azt irta ki a teloszamom alapjan talalt meg... Dehat azt meg ki se adtam neki, meg csak kozvetlen ismerosoknek szoktam... Szoval ez mi?? Tobb emberkenel is irta ezt.

17f


2016. dec. 7. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem használom telefonon a facebookot, de elég valószínűnek tartom, hogy amikor telepíted az appot, akkor hozzáférést kér a telefonszámodhoz és a névjegyzékedhez is akár.


Egyébként pedig elég sok tényezőt figyelembe vesz ismerős ajánlás közben. Pl hogy megnézted-e már az adatlapját, van-e közös ismerős, közös suli, stb.


Ha esetleg be van írva a telefonszámod az adatlapodra, akkor azt a névjegy fül alatt tudod törölni

2016. dec. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!