Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeritek a Wish.com nevű...

Ismeritek a Wish.com nevű oldalt, rendeltetek már onnan?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt nagyon emlegetik a munkahelyemen a Wish nevű oldalt ahonnan szinte mindent meglehet rendelni, sokszor hihetetlenül olcsón.

Van aki dicséri főleg a lakberendezési dolgokat de van aki szidja mint a bokrot mert gagyi kínai webáruháznak tartja olcsó silány dolgokkal.


Az biztos ahogy nézelődtem például egy VR szemüveg ami alapból 150-200 000 ft most leárazva 9 ezerért elvihető, órák 300-400 ft-ért - nagyon gyanús, ebből alapból rájöttem elektronikai eszközt nem kéne rendelni, gondolom az élettartamuk nulla, lehet be sem kapcsol mire ideér alapból. És látszik is a képeken a kínai minőség.


Engem az érdekelne mi az ami megéri a rendelést, mik azok amiket viszonylag még talán érdemes lehet megrendelni. Rendeltetek már innen, azt kaptátok amit kértetek, nem volt gond a fizetéssel/szállítással, nem érkezett sérülten a csomag?


Köszi a válaszokat!


2016. dec. 7. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Kínai replika és hamisítvány között is van különbség. Olcsón venni mondjuk nem azt jelenti hogy 90%-kal olcsóbb az itthoni árakhoz képest, mert az feltűnően kevés. Hanem hogy feleannyiért is megvehetsz valamit.

Szinte minden Kínában készül, az itthoni üzletekben lévő árak az adókkal és saját nyereséggel vannak növelve. Azért érheti meg közvetlenül Kínából rendelni, mert ezeket jobb esetben te nem fizeted meg.


A csomagolásra mindig figyelnek, saját érdeke hogy ne kelljen a terméktől és a bevételtől is elesnie, és a kínaiak nagyon ügyelnek arra hogy mindig 100%-os értékelést kapjanak. A fizetés és szállítás pont olyan mint bármilyen más online boltban.

2016. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!