Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kell csinálni, ha ezt az...

Mit kell csinálni, ha ezt az üzenetet kapom facebookon?

Figyelt kérdés

Elvileg a facebook rendszer küldte, hogy a vállalkozásom facebook oldalán valami illetlen vagy erőszakos dolgot hírdetek, ami egyébként nem igaz. De a lényeg, hogy deaktiválják vagy mit csinálnak, ha nem igazolom, hogy én vagyok. Szóval ez a szöveg: Dear customer,

Your Page will be Disabled!

Please re-confirm your account to avoid blocking. It is caused someone has reported you that there were irregularities of content, for violating terms of service. If you are the original owner of this account, please re-confirm your account to avoid blocking.

Please re-confirm your account here.

Confirm your account here:

└► [link]

If you don't confirm, our system will automatically block your account and you will not be able to use it again.

Thank you for helping us improve our service collaboration.

Facebook ™ Security


rámentem arra az oldalra, de ott csak be kell jelentkeznem újra aztán átvezet a facebook security oldalára. Most ez mi? Meg kinek sértő és illetlen egy tök átlagos kiírás?


2016. dec. 10. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Az a lehetőség fel se merült benned, hogy átkúrtak és csak a facebookos belépési adataidat akarták megszerezni? Tessék gyorsan jelszót váltani...
2016. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Törlöd az üzenetet és nem ugrasz be egy .ru domain nevű (azaz orosz) hackeroldalnak.
2016. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Sóhaj.. Nem elég egyértelmű? Tört angol (It is caused someone has ...), orosz domain, customer-nek szólítanak, ótvar nyilat használtak. Egyszerűen nevetséges, hogy bedőltél ennek, annyi sebből vérzik.
2016. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ezt az üzenetet NEM a facebook küldte, te viszont kiadtad a jelszavad, azaz fel is van törve a facebookod. A legegyszerűbb módja egy account feltörésének az ember feltörése. Mert az ember naiv, hiszékeny, pánikol, nem gondolkodik. Ez sikerült. Ha még tudsz, akkor AZONNAL változtass jelszót, az se baj, ha emailt is...
2016. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!