Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ryanair weboldal mindenkinek...

Seatis kérdése:

Ryanair weboldal mindenkinek hibásan működik? Emiatt buktam 40. 000 Ft-ot. Kipróbáltam 8 különböző PC-n, az alábbi legújabb böngészőkkel: Chrome, Edge, Explorer, Firefox, de sehol nem működik rendesen. Ryanair tagadja.

Figyelt kérdés
A következő a problémám: a Ryanair weboldalán kiválasztok egy egyirányú utazást Bristolból Budapestre, jan. 5-ére. A következő oldalon megjelennek az árak, és ha itt az idősávon egy másik napra kattintok, pl. 7-ére, akkor még frissül az alsó sávon az ár, de ha visszakattintok 5-ére, már nem. Aztán ha bármelyik másik napra kattintok, nem frissül, olyan mintha újra 5-ét választanám ki, de az egész 7-én beragad, és ez nem vehető észre egyértelműen, főleg ha a két napra az ár ugyanaz volt. Ráadásul az idősáv nagy részén egyáltalán nem látszanak az árak, csak üres mezők.

2016. dec. 10. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy csak megváltoztak az árak.
2016. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!