Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » (Ne szidjatok le nagyon mert...

(Ne szidjatok le nagyon mert szinte egyáltalán nem értek ehez. ) Pingelni akarok pár weboldalt de az egyik weboldalt nem tudom. Azért mert google-site os?

Figyelt kérdés

#ip #ping #google-site
2016. dec. 17. 19:32
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha lehet google-site os weboldalt pingelni akkor hogy kell megnézni az ip-jét mert én nem tudtam?
2016. dec. 17. 19:33
 2/5 A kérdező kommentje:
És tudom hogy több szerverröl megy és nehéz kipingelni...de kb menyi gép kéne hozzá hogy egy ilyen weboldalt kipingeljen
2016. dec. 17. 19:36
 3/5 kovpet ***** válasza:

A ping ICMP csomag, a web meg TCP, tehát weboldalt nem lehet pingelni.

Pontosan mit szeretnél csinálni?

2016. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A google-t szeretnéd ledosolni? Első lépésként legyen nagyobb botneted, mint ahány google gép van publikus ip-vel, és nagyobb összeadott sávszéled, mint ami a google-nek van.

Amíg ezt a botnetet összegereblyézed, már fog rád ragadni annyi tudás, hogy utána már magad is elboldogulsz a saját kérdésed megválaszolásával.

2016. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:DD
2016. dec. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!