Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szokott valaki járni AnoTalkra...

Szokott valaki járni AnoTalkra? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoktam járni, unalmas oldal, a többség csak unatkozó kötekedő troll
2016. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Rengeteg a semmitmondó unalmas csaj ott. Rettenetesen ostoba emberek járnak oda. Volt hogy srácokkal is beszélgettem, 3/4ük homár, bocsánat biszex. fertőz a hülyeség.


1/3ukkal a fiúk közül normálisan el lehetett beszélgetni. Szerintem többségében a nőkkel van a baj, mert rengeteg kétségbeesett srác van akik tényleg akarnak valami komolyat, de ezt a nők szépen ki is használják és hülyét csinálnak az emberekből. A való életben is így van. Hol ismerkedj ha mindenhol kikosaraznak és csak vigyorognak a képedbe? Szép ország ez.

2016. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaja, én is valami hasonlókat tapasztaltam. :D
2016. dec. 26. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
strangers.hu jobban bejön
2016. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még róla, köszi, meglesem. :)
2016. dec. 29. 14:08
 6/8 anonim válasza:
66%

Ha nagyon unatkozom, akkor felmegyek, néha meg a barátnőimmel hülyülünk rajta, de amúgy annyira nem szeretem.

17/l

2016. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon ritkán megyek fel.

A legtöbb kérdés a "szia kor". Ezek kb 10-12 év körüli emberek lehetnek. Egyébként 18-at ha leírom, 60%, hogy kilépnek.

Egyébként tényleg sok semmit mondó ember van, aki szerint unalmas vagy, mert csak te beszélsz.

2017. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Nekem tetszik az oldal. :) Bevallom, hogy legtöbbször én is csak trollkodni járok föl, de másra nem is nagyon lehet azt használni. :D Én szeretek vele szórakozni az unalmas óráimban. :)
2017. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!