Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome: Youtube videó - nem...

Chrome: Youtube videó - nem működik a teljes képernyős nézet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nemrég az asztali Chrome-m frissült(sajnos), és azóta, mikor youtube vagy más (pl. indavideo) videó megosztó oldalon akarok teljes képernyőn videót nézni, csak részben válik nagyobb méretűvé: a windows tálca és a böngésző sáv látható marad, és csak F11 megnyomása után válik "igazi" teljes képernyőssé, de ebben az esetben viszont a videó folyamatosan szaggat és elég idegesítő.

Annyit még szeretnék hozzátenni, hogy videó vagy zenehallgatás közben szoktam használni egy Chrome bővítményt(Ears Audio Equalizer), mely egészen jól feljavítja a hangzást. Észrevettem, hogy mikor nincs bekapcsolva ez a bővítmény, akkor a teljes képernyő mód gondtalanul bekapcsol, a videó sem szaggat. Nyilván emiatt az equalizer miatt nem tud teljes képernyőre váltani, pedig már több mint egy éve használom ezt a bővítményt, és eddig nem okozott ilyen problémát.


Ebben szeretném segítségeteket kérni, hogy szerintetek mi okozhatja ezt, és hogyan lehet megoldani?


Előre is köszönöm a válaszotokat.



2016. dec. 20. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

1) "Nyilván emiatt az equalizer miatt nem tud teljes képernyőre váltani"


2) "mi okozhatja ezt, és hogyan lehet megoldani"


Mielőtt elárulom a megoldást, kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e neked is kitalálni :) Szóval tippelj egyet, és utána én is írom, hogy szerintem mi lehet.

2016. dec. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Látom, rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Az equalizer kikapcsolása nélkül szeretnék teljes képernyő módra váltani, de már mindegy, sikerült megoldanom.

De köszönöm a hasznos tippet. :)

2016. dec. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!