Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tumblr posztok közzététele...

Tumblr posztok közzététele hogyan működik?

Figyelt kérdés

​Sose használtam, kémkednék kicsit -csúnya szóval-, mert úgy érzem átvernek.

Van egy lány, neki egy blogja a tumblr-n, a blogon számomra nem tetsző, gyanús posztok vannak, általában mások posztjai megosztva.

A lány kérdésemre azt feleli, hogy régen nem blogolt, közbe rámegyek az első kis képre, ami megtalálható a blogján, és az van írva a poszt jobb alsó sarkában, hogy "10 minutes ago".

A rendszer automatikusak képes kiposztolni egy ilyen bejegyzést, vagy kell neki a gombnyomás? :)

Utóbbi esetben palimadárnak vagyok nézve.

Köszönöm nektek!


2016. dec. 25. 11:43
 1/1 anonim válasza:

Nem igazán értem a problémát (bár én blogolás címszó alatt amúgy is mást értek, ezért zavaros nekem kicsit), de megpróbálom.

A Tumblr-ön van olyan lehetőség, hogy feltölt egy képet, és beállítja hogy x idő múlva ossza meg a rendszer. Szóval igen, ez lehetséges.

Nem tudom a 10 perccel ezelőtti időszak, miért számít "régnek", de az már nem az én dolgom. A többi részét egyébként úgy ahogy van, nem értem. Ha neked nem tetszenek, attól ő még osztani fogja (bár tényleg nem tudom mi van a háttérben).

2016. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!