Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ablakot széthúzza a weboldal....

Ablakot széthúzza a weboldal. Hogyan blokkolhatnám egy weboldalnak ezt a tulajdonságát?

Figyelt kérdés

Na szóval, van amikor megnyitok egy weboldalt és megváltoztatja az általam gondosan beállított ablaknak a méretét, elhelyezkedéstét a monitoromon, sőt néha teljesbe kirakja. Na szóval ez engem állatra felidegel mert általában úgy állítom be, hogy közbe más dolgot is lásak ne csak a böngészőt. (Például oldalt egy processzor mérő txt ikonok program ikonok alul ilyen amolyan haladás jelző ha valamit elindítok.)


Mit állítsak be, hogy ez ne történjen meg? Netán létezik valami plugin ami letiltja a weboldalaknak, hogy széthúzzák az ablakot vagy csak én nem látom a beállításoknál ezt?

/Windows 7 - Mozilla Firefox/


2010. máj. 3. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szélesvásznú monitorod van? Az optimális beállításokat megtalálod a gyártó cég honlapján. Erre az értékre állítsd be itt: Vezérlőpult/Megjelenítés/Beállítások
2010. máj. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen szélesvásznú. Ott minden megfelelően van beállítva. Az adott dologra ott nem találni megoldás. A böngészőmnél vagy valahogy máshol kell állítgatni szerintem, de nem tudom, hogy mit hol.
2010. máj. 22. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!