Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet beállítani, hogy...

Hol lehet beállítani, hogy bejelentkezve maradjon?

Figyelt kérdés
Microsoft Edge-n hol lehet beállítani, hogy a Google fiókomból ne jelentkezzen ki mindig amikor kikapcsolom a leptopot?

2016. dec. 28. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jelentkeztet ki az EDGE-ben és semmi extrát nem állítottam be.


Ha a sütiket elfogadja a böngésző, akkor szerintem mennie kellene mindenféle beállítás nélkül, illetve a Google mail belépő oldalán kell megnézni, van-e valami jelölőnégyzet, hogy "jegyezze meg", vagy "maradjon bejelentkezve" hasonló.

2016. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg az nem lehet probléma, hogy előtte Chromeot használtam és azon be voltam jelentkezve?
2016. dec. 28. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, akkor kiírja, hogy be vagy jelentkezve egy másik böngészőből is, talán még e-mailt is küld róla.


A beállítások > speciális beállításokban a sütik nincs kikapcsolva?


nézd át


én most kipróbáltam és belépve marad, illetve belép magától ha nem jelentkezel ki hanem csak bezárod a lapfület.

2016. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnézem. Köszönöm szépen a segítséget.
2017. jan. 11. 16:49
 5/5 A kérdező kommentje:
A sütik be vannak kapcsolva. Nem tudom mi lehet a baj.
2017. jan. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!