Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a régi Port.hu...

Vjames kérdése:

Mi történt a régi Port.hu regisztrációval?

Figyelt kérdés
Nem tudok belépni a korábbi Port.hu regisztrációmmal. Csak facebook vagy Indapass fiókkal történő bejelentkezést ajánl fel. Egyik sincs. Ha újonnan regisztrálok valamelyikre, akkor mi történik a régi Port.hu fiókommal? Ott vannak például az értesítési beállítások.

#port #régi regisztráció
2016. dec. 31. 03:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem történt vele, én most is azzal vagyok bejelentkezve. Nem lehet, hogy valamelyik adatod hibás?
2016. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én sajnos továbbra sem tudok bejelentkezni, pedig mindent kipróbáltam. Értesítéseket kapok a filmekről, amiket egykor bejelöltem, van egy link is, ahol állítólag módosíthatom a beállításokat. De a link a port.hu fő oldalára visz, ahol ismét csak a bejelentkezést kéri. Továbbra is vagy facebook vagy indapass fiókkal tudok bejelentkezni, de nekem egyik sincs, nem is szándékozok létrehozni. Ha megpróbálok új értesítést bejelölni, ismét kéri a bejelentkezést.

Neked hogy sikerült belépni? Milyen linken vagy oldalon keresztül, a régi Port.hu regisztrációval, facebook vagy indapass fiók nélkül?

2017. jan. 2. 14:05
 3/6 anonim válasza:
Az Indapass fiók helyett írd be a korábbi regisztrációhoz használt e-mail címedet, a jelszó is a régi. Simán be lehet jelentkezni így.
2017. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A régi Port.hu regisztrációval vagyok bejelentkezve.
2017. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez volt a megoldás! Az Indapass helyett a régi Port.hu regisztráció. Végre ismét be tudok lépni!
2017. jan. 3. 02:00
 6/6 anevem azernem válasza:

Én sem tudok a régivel belépni:(

Ráadásul én nem emaillel hanem felhasználónévvel léptem be eddig....

2017. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!