Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebook-on korlátozom egy...

Ha facebook-on korlátozom egy ismerősömet?

Figyelt kérdés

Korlátoztam egy ismerősömet facebook-on (vagyis nem tiltottam, csak egyénire állítottam a bejegyzéseimet) akkor ha feltöltök valamit, és neki be van állítva, hogy kapjon értesítést ha kiteszek valamit akkor így is megkapja?

Illetve a bejegyzések amikben meg vagyok jelölve, azokat látja?

+1

Ha gépen kikapcsoltam a chat-et számára, akkor telefonról messengeren se lát?



2017. jan. 2. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kap értesítést, ha a neve ott van azok között, akik nem láthatják a bejegyzésedet. Azt se láthatja, amikben meg vagy jelölve. Ha a chat-et kikapcsolod számára, az csak annyit jelent, hogy "1p"-et mutat a neve mellett, és ha sokáig ezt látod, akkor az azt jelenti, hogy épp elérhető... :D Messengeren is állítólag ezt látja, de nekem előfordult olyan is, hogy "x mp-e" volt fent egyik ismerősöm! Pl. XY és a neve mellett: Utoljára elérhető 15 másodperce... Vicc :D
2017. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!