Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok Facebookon ilyen...

Hogy tudok Facebookon ilyen Real Madridos profilképet beállítani? Kép lent!

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 2. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hello,szerintem szerkeszteni kell. pl paint.net -tel van ilyen színfoltot kijelölő, azzal átlátszóvá teszed a hátterét, hogy kijelölöd, és kitörlöd, és akkor rárakod simán az eredeti képre.
2017. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűbbet mondjatok!!!
2017. jan. 2. 17:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor simán sima paintben körbe satírozod/körbevagdosod fehérrel, hogyha szükséges, és nem lehet a kijelölést egyből átlátszóvá tenni, és ha leszedted a hátterét, akkor utána már oda rakod, ahova jól esik, ozt kész. :) De nem kell feltétlenül, szóval, hogyha egyből fehér a háttere, és kiszedhető, akkor nem kell ilyenhez folyamodni. Xp-s paintnél rámész a szaggatottvonalra ott oldalt, és akkor alul vannak ilyen hasábok, henger-meg tégla, és rámész az alul lévőre, és akkor a hátteret nem viszi magával. A háttérszíned az az egy szín lehet, amire jobb klikkel rámész alul, és akkor csak azt az egy színt nem viszi, nem veszi figyelembe ollózáskor. Azt az egyet, ami be van állítva. Windows 7-es paintnél a kezdőlapnál rámész a kijelölésből lejövő nyilas részre, és a legördülő menüből kiválasztod, hogy átlátszó kijelölés, és megintcsak pakolgathatod. Ott az 1. szín, amivel rajzolsz, a 2. ami a "háttérszín", a másodlagos. Amúgy az Xp-s paintben szerintem ezeket a dolgokat jobban meg lehet csinálni.
2017. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*ja és a paintben ecsettel csinálnám, de ha a festőhengerrel át tudod rögtön egybe-egyből színezni a hátteret, akkor nyert ügyed van, mert akkor nem kell megcsinálni:) a Windows 7-es paint meg van amiben jobb, van amiben rosszabb, a távolítás például az nagyon jó, de nem lehet az ecsetjével rendesen bánni, mert az ecset körvonalat hagy maga után, meg lyukakat ott is, ahol már átszínezted az adott dolgot. Nekem mind a kettő rajta van a gépen, de összességében az Xp-s jobb.
2017. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudom meg csinálni. Nem is értek hozzá. Ha el küldök 1 képet akkor azt meg csinálod nekem ilyenre???
2017. jan. 3. 15:09
 6/15 SimkoL ***** válasza:
Ilyet szeretnél: [link] ?
2017. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jajj olyat ami ott van a képen ki tettem olyat szeretnék mellékeltem képet!!!
2017. jan. 4. 09:18
 8/15 SimkoL ***** válasza:
Az én gyönyörű ábrázatomat csak azét mutattam, hogy lásd milyen egyszerűen elkészíthető pár perc alatt. De ha nem küldöd el senkinek a képedet nehéz lesz megalkotni.
2017. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Hát nem tudom meg csinálni én.
2017. jan. 4. 15:44
 10/15 SimkoL ***** válasza:
Itt egy átlátszó - png - logo vagyis a kép alja, a háta mögé kell a képet tenni. [link]
2017. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!