Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Jelenleg nincs több megjelení...

"Jelenleg nincs több megjeleníthető bejegyzés. Irány a Hírfolyam. " Facebook listákon miért kapom ezt?

Figyelt kérdés
Több Facebook listám van, és gyakran találkozom ezzel a hibaüzenettel, hogy nem tudom még néha 1 napig sem visszanézni a folyamot, de valamikor meg 1 hetet is vissza tudok nézni. Mit lehetne tenni, hogy normálisan legalább 1 hétig visszatudjam nézni a hírfolyamokat, minden listán?

2017. jan. 3. 14:04
 1/4 anonim válasza:

A bejegyzes menuben csak a legfrissebbek vannak ill amiket még nem neztel meg.a hirfolyamban viszont minden az evekkel ezelotti is.

A bejegyzes menu mondhatni a hirfolyam szurese.semmi ertelme nem lenne amugy hogy a hirfolyamra tobb hivatkozas menupont legyen

2017. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem te félreértettél engem...

Én a Facebook kezdőoldalon az "Ismerőslistákról" beszéltem, amiket én hoztam létre... Pl: Hírek, Vicces oldalak stb.


Ezekbe belegyűjtöttem a kedvenc oldalaimat, és ezeknek az oldalaknak a hírfolyamját tudom megnézni...


Nem a fő hírfolyamra gondoltam, ami a kezdőlapon megjelenik!


És ezeknek a listáknak, amiket én létrehoztam, nem mindig mutat sok dolgot... Van hogy egy csomó megjelenik, akár több napra is vissza tudom nézni, valamikor pedig mondjuk 3-4-5 bejegyzés az elmúlt 22 órából tegyük fel.. És utána az aljára írja ezt:


"Jelenleg nincs több megjeleníthető bejegyzés. Irány a Hírfolyam."


Valószínű facebook hiba lehet, de nem vagyok benne biztos...

2017. jan. 13. 11:32
 3/4 brokenbone válasza:
Ugyan ez a bajom, valami megoldás?
2018. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg már beszüntették ezt az egész alternatív hírfolyamot. Kikapcsolják mindenkinél, csak különböző időkben. Nekem Szeptember 11.et írtak, hogy akkor teljesen leáll. Most már csak Android appból megy, gépről egyáltalán nem megy most sem.
2018. szept. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!