Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon milyen büntetést...

Facebookon milyen büntetést kaphatok, ha vétek a szabályzat ellen?

Figyelt kérdés
Oldalnak csinálnék nyereményjátékot, elvileg tilos az oldal like-olását kérni. Ha én mégis ezt adom feltételnek, akkor milyen büntetésre számíthatok? 30k+ az oldal like-olóinak száma, tehát nem kis párszázas oldalról van szó, amiről úgysem szereznek tudomást.

2017. jan. 3. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze nyilván nem veszik észre. Mert amugy se tudnak minden nyelvet lefordítani pár perc alatt és megítélni hogy szabály sértett-e vagy nem. De azt érdemes mérlegelni hogy megéri-e a kockázatot. Bár nem vagyok nagy facebookos nem hiszem el csak ugy viccnek irtak szabályokat.
2017. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig azért nem csináltam, mert nem akartam kockáztatni, de mivel sok nagy oldal ezt semmibe veszi, és nem látom hogy kapnának akármilyen büntetést, most elgondolkodtam, hogy én is csinálnék ilyet...
2017. jan. 3. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudomast szereznek rola, mert esreveszik vagy bejelentik letiltanak az oldallal egyutt... ennyi. Es bizz benne tudomast fognak szerezni rola. Biztos vagy Te abban, hogy egyes oldalak nem fizetnek a fb-nak ilyenert? Pedig igen :-) Es Te persze hogy nem :-)
2017. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!