Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube csatorna copyrightos...

YouTube csatorna copyrightos zene - jogi kérdés?

Figyelt kérdés

Használnék zenét a csatornámhoz de a régi strikeot kapott miatta automatikusan, de van aki 3 ezres feliratkozós csatorna és föltöltötte és striketot sem kapott pedig az ő videóját töltöttem le és a zenéjét vágtam bele a videómba, miért kaptam én strikeot?


Hogyan tudhatom hogy legális, amit föltöltök copyrightos zenét? A videó bevételei a zeneszerzőnek mennek.


Nekem tiltva van a hírdetés és nincs adsense. Nonprofit videós vagyok.


2017. jan. 4. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Abból kell kiindulni, hogy ha te csináltad a zenét, akkor nem lesz gond. ha nem te, akkor előbb-utóbb megbüntetnek.

Persze vannak No copiright-os izék, de azokat nem nevezném zenének.

2017. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igaz. A legtöbb "igazi", úgy értem jogvédett zenét felhasználhatod a videódban, csak a zene tulajdonosának megy a bevétel, ami ha jól értem, neked nem jelent gondot. Arra vagy kíváncsi, melyik az a zene, amiért viszont letiltanak. Erre van a Youtube-nak egy remek funkciója.

https://www.youtube.com/music_policies

Itt beírod a szám címét, és kiadja, hogy hol lesz megtekinthető, illetve hogy kapsz-e érte büntetést, ha felhasználod. Használd egészséggel.

2017. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönet!
2017. jan. 4. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!