Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom seedelni a...

Vazulnéni kérdése:

Hogyan tudom seedelni a letöltött torrenteket?

Figyelt kérdés
Ma kaptam az nCore-tól egy értesítést, hogy több letöltött torrentet sem seedeltem. Régebben nem volt baj, az előző gépemen ment magától, sosem kellett vele foglalkozzak. Az új gépen pedig magától semmit sem csinál. Mit tudok vele kezdeni? Nagyon fontos lenne, ha tudnátok segíteni!!

#seed #ncore. qtorrent
2017. jan. 5. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Bent hagyod a torrentprogiban. Ő automatikusan seedeli amíg le nem állítod. Esetleg nem megfelelő verziójú progit használsz...
2017. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kliens?
2017. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utorrent 3.4.9 (build 43085) [32 bit]
2017. jan. 5. 19:32
 4/6 anonim válasza:
Ha a letörlöd amit letöltöttél akkor nem seedeli tovább lehet ez is probléma vagy áthelyezted onnan ahova eredetileg le vólt töltve.
2017. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Ig2OnRqsFpw

Kis javítás , a prémium tagság nem mentesít, hogy nem kell seedelni, vannak leírások, hogy milyen +-t kapsz.

2017. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ujra le kell tolteni es akkor fogja ujra seedelni. 48 oraig kell visszaseedelni. Addig ne helyezd at. Ne torold le a fajlt

Ha a geped lekapcsolid es majd vissza utana a seed ismet elindul.

Az aktivitas fulon fogod tudni megnezni a seedkotelezettseget. Ha elered onnan automatikusan kiveszi a rendszer

2017. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!