Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiw-en hogyan tudok klubot...

Iwiw-en hogyan tudok klubot felvenni a klubjaim közé?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 12:50
 1/4 anonim válasza:
Rámész annak a klubnak az adatlapjára, amibe be szeretnél lépni, és rákattintasz a belépek, vagy a jelentkezem gombra. A klub saját szabályzatánál le van írva, hogy hány tag támogatása szükséges, hogy belépj. Ha egy sem, akkor már bent is vagy, ha kell támogatás, akkor kicsit várnod kell (1-2 napot)
2008. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És ha nincs kiírva olyan, hogy belépek, vagy csatlakozom? Én semmi ilyesmit nem láttam. Ezek szerint már attól klubtag lennék, hogy megnéztem az adatlapot??? (nem az vagyok, aki a kérdést feltette, csupán nekem is ez a problémám...)
2008. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én se tudom még sajna, amelyik klubot én néztem ott sincs olyan h csatlakozom v ilyesmi....:o( Vki???
2008. okt. 10. 10:57
 4/4 anonim válasza:

Attól még nem vagy klubtag, hogy megnézted az adatlapot, mint ahogy az ismerőseid sem lesznek az iwiwen is ismerősök attól, hogy megnézed az adatlapjukat. Valamit nagyon benéztetek. Az imént próbáltam ki, akárhány klub adatlapjára mentem, mindnél ott a csatlakozom, jelentkezem, vagy a belépek gomb!

Na, akkor mégegyszer:

Kiválasztod a klubot, amibe be szeretnél lépni. Ehhez nem elég a listában kattintgatni, mert rá kell menned az adatlapjára( ugyan úgy, mint az ismiknél). A fent leírt gombok JOBB oldalon találhatóak, ugyanott, mint az ismerősöknél az "ismerősnek jelölöm", vagy a " kapcsolat törlése" , "vélemény írása", "üzenet küldése" "iwiw térkép" "jelentem" gombok.

Ha megvan ez a gomb (olyan nincs, hogy nincs ott!!!!) rákattintasz, és a többi már megy magától.

A saját klubtagságaidat megnézheted a saját adatlapodon, de a felső menüben is(ahol a kezdőlap, ismerőseim, kit ismerhetek, profil, üzenetek, KLUBOK, stb, gomb van) rányomsz a klubok gombra, és ott BAL oldalon a menüben a klub tagságaim menüre kattintasz.

Remélem tudtam segíteni! Mert ennél jobban már nem lehet leírni.

2008. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!